تبلیغات
علمی، فرهنگی، هنری - کسی که مبتلا به استمناء زیاد است دچار ریزش مو می شود :

جستجو

 

کسی که مبتلا به استمناء زیاد است دچار ریزش مو می شود :

دوشنبه 30 آذر 1388   01:45 ب.ظ


نوع مطلب : راههای کاهش شهوت آقایان مجرد ،

دلایل این حرف:

1- تستوسترون جزء هورمون های مردانه (آندروژن ) می باشد. که با عث ظهور صفات ثانویه مردانه می شود مثل طاسی و ریش درآوردن و صدای کلفت رشد مو زیر بغل و بالای آلت تناسلی.

2 - تستوسترون توسط بیضه ها ترشح می شود.

  3- در خانمها تستوسترون فقط توسط غدد فوق کلیوی ترشح می شود که در صورت تحریک این غدد باعث ریزش مو در این جنس می شود. البته این تنها دلیل ریزش مو در خا نم ها و آقایان نیست.

سوال : ظاهرا ما دروغ گفتیم؟!

ما گفتیم که تستترون باعث ریزش مو می شود پس چرا صورت تحت تاثیر تستوسترون ریش دار می شود ! در زیر بغل و بالای آلت تناسلی مو ظاهر می شود!

اما چطور همین ماده باعث طاسی می شود!؟

جواب : در غلاف خارجی موی سر افراد مبتلا به بیماری طاسی آندروژنیک آنزیمی به نام 5 - آلفا  رودکتاز وجود دارد که این آنزیم با تستوسترون ترکیب شده و به دی هیدروتستوسترون تبدیل می شود که این ماده نهایتا به داخل هسته سلولهای های پیاز مو می شود و دستور ریزش مو را از روی DNA تهیه می کنند. لازم ذکر است، افرادی که فاقد این آن آنزیم باشند دچار طاسی نمی شوند.

کسی که استمناء می کند باعث تخلیه منی از مجرای منی ، و حتی خود بیضه ها می شود بیضه هم که دو کار بیشتر ندارد تولید اسپرم و تولید تستوسترون ، تستوسترون که توسط سلولهای بینابینی لایدیگ ترشح می شود و میزان ترشح آن توسط هیپوفیز کنترل می گردد و اسپرم توسط سلولهای اسپرما توگونی تولید می شود وکسی که پشت سر هم استمناء می کند به هیپوفیز خود از این طریق فشار وارد می کند

تحریک این غدد با عث 1- افرایش تولید اسپرم و تستوسترون می گردد به طوری که بعضی ها دچار سیلان منی  ونعوذ دائم که در خواب وحتی در بیداری رخ می دهد می شوند که  این حالات در افرادی که به عمل استمناع دست می زنند مشاهده می شود یعنی شخص خواب است در بین شب که دو سه مرتبه از خواب بیدار می شود می بیند که در حالت نعوذ دائم می باشد و معمولا تا صبح حتما فرد یک با را را ملتحم می شود خوب فردی که شب در حالت نعوذ و التحام بوده و روز هم که با عمل استمناء خود را ارزا می کند ببینید چه فشاری به آلت تنا سلی و مغز خود می آورد. یعنی اگر فردی خیلی رعایت کند و هفته ای سه مرتبه هم استمناع کند و در هر مرتبه از او سه سی سی منی دفع گردد ببینید 182 روز از سال را در حال استمناع بوده و اگر182 *3سی سی = 546سی سی  546 سی سی معادل نیم کیلو آب خوردن است در صورتی که منی غنی از مواد پروتئنی و چربی می باشد در واقع بهتر است بگو ییم چیزی حدود یک کیلو گوشت خالص بدون استخوان از بدن استمناع کننده دفع می شود و این منهای مقدارتستوسترونی است که در بدن ما باقی می ماند. و این تستترون زیاد هم به پوست و گوشت بدن می آید وباعث نمودار شدن صفات ثانویه مردانه هر چه در شخص می شود.

مثلا شنیده اید که بعضی از ورزشکاران دوپینگ می کنند یعنی چه؟ این ورزشکاران از داروهای استرودیدی استفاده می کنند که یکی از یکی از همین داروهای استروئیدی همین هورمون تستوسترون می باشد که به وسیله آمپول آن را به بدن تزریق می کنند و عوارض آن طاسی کلفت شدن صدا بزرگ شدن ماهیچه ها و عوارض خطرناک آن از کار افنادن کلیه می باشد. در واقع کسی که استمناع می کند کاری شبیه به دوپینگ می کند با این تفاوت که کمر خود را از کار می اندازد و برعکس مبتلا به ضعف ماهیچه می شود.

خوب چه کار کنیم که در دوران مجردی استمناع نکنیم و این نعوذ دائم را از خود دور کنیم.

نوشته شده توسط : مصطفی ابراهیمی

 
free counters